Tezgah Altına Pratik Çözüm: Hobart Profi FX Tezgah Altı Bulaşık Makinası

Tezgah Altına Pratik Çözüm: Hobart Profi FX Tezgah Altı Bulaşık Makinası

Hobart Profi FX, restoran, bistro ve kafeler için bulaşıkları hızlıca yıkayıp hazır edecek ideal bir endüstriyel bulaşık makinesidir. Kapak açıldığında buhar vermeyen bu model müşteriyi rahatsız etmez. Böylece barlarda rahatlıkla kullanılabilir. 500*500mm sepet boyutlarıyla pek çok işletme için oldukça kullanışlıdır.

Saatte 720 adete kadar tabak, 40 adete kadar tepsi veya 1440 adete kadar bardak yıkayabilir. 82cm yüksekliği ile tezgah altı kullanılabilir.

Hobart FX Bulaşık Makinesi ürün sayfasında sahip olduğu özellik ve teknolojilere yer verilmişti. Opsiyonel ikili raf sistemi, Akıllı yıkama Kontrolü, ince filtre sistemi, geniş açılı jet fan gibi saymadığımız pek çok özelliği bulunmaktadır.

Opsiyonel bir ekipmanla sağlanan Lekesiz Bardak Teknolojisi takdire şayandır. Çünkü Bardaklar makineden çıktıktan sonra üzerlerinde hiç bir su lekesi kalmaz. Mineral içeren sular kurutma aşamasında bıçaklar, çatallar ve bardaklar üzerinde leke bırakır ve elle silmeyi gerektirir. Bu da ek makineler ve daha fazla risk ve hijyen riski olması anlamına gelir. Opsiyonel ters ozmos sistemi HYDROLINE PURE RO-I lekeye neden olan mineralleri temizler ve makineye saf su verir. Durulanan çatal-bıçak ve bardaklar parlak bir şekilde çıkar. Sonradan elle silmeye gerek kalmaz. Modüler çekmece yapısı sayesinde RO-I sistemi bulaşık makinelerinin alt kısmına entegre edilebilir veya yanlamasına dikey halde kurularak kullanılabilir.

Hobart FX Bulaşık Makinesi Çizim

Yukarıdaki şekilde Hobart bulaşık makinesi bağlantıları görünmektedir. Hobart ürünleri kutudan çıktığında bağlantıya hazır bir halde bulunur. Tüm gerekli ekipmanlar yanında gönderilir. Harici konteyner kullanımlarında 4 ve 5 nolu hortumlar kullanılır.