ENDÜSTRİYEL BULAŞIK MAKİNESİ KULLANIM ALANLARI

Hangi Tür İşletmeler HOBART Kullanmalı

Hobart Endüstriyel bulaşık makineleri yoğun bulaşık yıkama ihtiyacını kısa sürede ve etkili şekilde çözmek isteyen tüm işletmeler tarafından rahatlıkla kullanılabilir

Minimum bulaşık yıkama ihtiyacının olduğu işletmelerde bile Hobart ürünleri inanılmaz kısa sürede ve çok az su ve elektrik tüketimiyle çok iyi sonuçlar vermektedir.

Müşteri yoğunluğu fazla olmayan Cafe, lokanta, restoran gibi sürekli yemek tüketilen alanlarda Hobart Tezgah Altı Bulaşık Makineleri size en iyi çözümü sunacaktır. 90 saniye ile 360 saniye arasında yıkama seçenekleri sunan PROFI serisi tezgah altı bulaşık makineleri saatte 40 sepete kadar yıkayabilmektedir. Aynı zamanda saatte 720 adet tabak ve 1440 adet bardak yıkayarak zor zamanlarınızda da etkili çözümlerinizle yanınızdadır.

Biraz daha fazla müşteri yoğunluğu olan, cafe, restoran, yemek salonu, yemekhane,okullar,üniversite yemekhaneleri, fabrika ve nispeten daha az müşteri ve sirkülasyona sahip Otellerde Hobart Giyotin Tip Bulaşık Makineleri kullanılmalıdır.

Giyotin tip bulaşık makineleri PROFI ve PREMAX serileriyle sunduğu geniş ürün yelpazesiyle her türlü profesyonel bulaşık yıkama ihtiyacınıza teknolojik çözümler sunmaktadır. 52 sn yıkama süresinden başlayarak 180 saniyeye kadar alternatifler sunmakta ve bu sürelerle saatte 60 sepetten 140 sepete kadar yıkayabilmektedir.

Konveyorlü Bulaşık Makineleri yoğun bulaşık yıkama ihtiyacı olan her türlü gıda firması ile fabrikalar, oteller, askeri tesisler,yemekhaneler gibi işletme ve kurumlar tarafından kullanılabilir.

EN BÜYÜK ÇÖZÜM TIRNAKLI (FLIGHT TYPE) BULAŞIK MAKİNELERİ

Hobart en büyük çözümü Tırnaklı Bulaşık Makineleri ile sunuyor. Havalimanı, askeri tesis, yemekhane gibi bulaşık yıkama ihtiyacı en yüksek işletme ve kurumlar için en hızlı ve en kaliteli yıkama durulama ve kurutma işlemlerini gerçekleştiren flight type bulaşık makineleri enerji tasarrufuyla da cebinizin dostudur. Saatte 2530dan 7200 adete kadar tabak kapasitesi sunan bu makineler, yıkama veya çift yıkama, durulama, kurutma gibi üniteleri ekleyerek kendi çözümünüzü oluşturmanızı da sağlıyor.