ÇOK DEĞİL AKILLICA ÇALIŞ

ÇOK DEĞİL AKILLICA ÇALIŞ

Yeni dokunmatik ekran, rakipsiz kuruma sonuçları, WASHSMART uygulamasıyla yıkama teknolojileri 4.0 : HOBART'ın gelişmiş bardak yıkayıcılarının ve bulaşık makinesinin yeni özellikleri ikna edici. "Çok Değil Akıllıca Çalış" sloganıyla üretilen bu makineler, günlük temizliği mümkün olduğunca kolay hale getirmek için son derece düşük işletme maliyetlerini etkileyici operatör konforuyla birleştirmektedir. Kısa yıkama süreleri, garantili yıkama sonuçları yanı sıra düşük su, enerji ve kimyasal tüketim genel resmi tamamlar.
 
TOP-DRY kurutma, manuel kurutma ve parlatma gerektirmeden mükemmel bir kurutma sonucunu garanti eder. Bulaşık makinesinin yıkanması, kurutulması ve açılması sırasında buhardan kurtulmayı önleyen VAPOSTOP² makine özelliği, hoş bir oda iklimini garanti eder. 2018 nesli tezgah altı modellerinin önü, yeni çağdaş tasarımı ile karakterizedir. VISIOTRONIC-TOUCH kontrolü, tek tuşla kontrol sağlayan ve zamanla kendini gösteren bir dokunmatik ekran sunar.
 
HOBART WASHSMART UYGULAMASI
HOBART WASHSMART uygulaması, yeni bardak yıkama cihazlarının ve bulaşık makinelerinin durumuyla ilgili kapsamlı bilgiyi bir düğmeye basarak aramanızı sağlar. Diğer bazı özellikler arasında, uygulama, bakım tarihleri, kimyasal tüketimi ve sistem mesajlarını son müşteriye görüntüler. Bu verilere dayanarak, kullanıcı bekleme durumundan kaçınabilir, sarf malzemelerini doğrudan uygulama üzerinden yeniden düzenleyebilir ve ilk bilgileri servis teknisyenine önceden sağlayabilir. Bu arada, kullanıcı küçük arızaları gidermek için uygulamadaki sorun giderme önerisine başvurabilir. Sorun yine de çözülemezse, müşteri HOBART müşteri hizmetlerine veya nitelikli bir servis ortağına doğrudan uygulama aracılığıyla erişir.
 
YENİ C-LINE - EKONOMİK VE PREMIUM YIKAMA SONUÇLARI
Yakınlarda sunulan gelişmiş konveyörlü bulaşık makineleri ile HOBART, müşterilerine daha fazla verimlilik, ekonomi, daha kolay taşıma ve hatta daha iyi kurutma sonuçları için birkaç anlamlı iyileştirme sunmaktadır. Buna ek olarak, tek kişilik bir operasyonda ard arda temizlenebilen basketlerin sayısını ikiye katlayan yenilikçi RACK-FLOW sensör sisteminin yanı sıra otomatik temizleme programı da bulunmaktadır. Son derece güvenilir olmanın yanı sıra mükemmel yıkama sonuçlarıyla, yeni bulaşık makineleri "akıllı" olarak nitelendirilebilir. Akıllı makineler, boş bölümleri veya farklı türde yıkama eşyalarını algılar ve otomatik olarak ilgili duruma uyarlanır. Bu işletme maliyetlerini ve değerli kaynakları kurtarmaktadır.
 
SANAYİNİN TÜM SEKTÖRLERİNE MÜKEMMEL ÇÖZÜM
Stuttgart'taki uluslararası ticaret fuarları INTERGASTRA ve Hamburg'daki INTERNORGA'da HOBART, günlük işi daha kolay, daha ekonomik ve çevre dostu yapan çok çeşitli mutfak ekipmanlarını sunuyor. Ürün portföyü, akıllı kontinü yıkama teknolojisinden, güvenilir konveksiyonlu buharlı makinelere kadar, mutfak işinin tüm alanlarını kapsar.