HOBART'A 3. KEZ ÜST ÜSTE PAZARIN EN İYİSİ ÖDÜLÜ

HOBART'A 3. KEZ ÜST ÜSTE PAZARIN EN İYİSİ ÖDÜLÜ

Üst üste üçüncü kez, HOBART GmbH, endüstriyel bulaşık makinesinde pazar lideri, catering endüstrisinin önde gelen uluslararası ticaret fuarı olan INTERNORGA'nın açılışından önceki akşam "Pazarın En İyisi" seçildi. 2012'den beri, B & L Mediengesellschaft, ticaret dergilerinin okuyucuları arasında çevrimiçi bir anketin sonuçlarına dayalı olarak bu önemli yıllık ödülü, ev dışı ürünler pazarının endüstri ortaklarının ürün ve konseptleri ile ilgili olarak vermiştir.
 
"GVmanager", "First Class", "24 Stunden Gastlichkeit" ve "street FOODbusiness" sektörel dergilerinin 1,447'den fazla okuru oylarını kullanmaktadır. Offenburg merkezli şirket, özellikle yüksek bir ekonomi düzeyine sahip olan HOBART tırnaklı bulaşık makinesinin yenilikçi verimlilik konsepti için “enerji verimliliği” kategorisinde ödüle layık görüldü. Verimlilik konsepti, HOBART bulaşık makinelerinin optimize edilmiş temizliği, egzoz havası ve kurutma yönetimini içerir, bu da işletme maliyetlerinin önemli ölçüde azaltılması ve enerji kayıplarının önlenmesi ile sonuçlanır.
 
Başkan Yardımcısı ve HOBART GmbH Satış ve Üretim Genel Müdürü Manfred Kohler yaptığı açıklamada şöyle dedi. "2016 ve 2017 yıllarından sonra üçüncü kez bu önemli ödülü almaktan büyük mutluluk duyuyoruz. HOBART için, enerji verimliliği her alanda yüksek bir önceliktir. Müşterilerimizin işletme maliyetlerini azaltırken ekolojik ekipman sağlamayı mümkün kılar"