HOBART PREMAX VE PROFI SERİLERİ

HOBART PREMAX VE PROFI SERİLERİ

Hobart profesyonel bulaşık makineleri üreten dünyanın 1 numaralı üreticisidir. Endüstriyel bulaşık makinelerinde çığır açan yenilikçi teknolojilerde Hobart adı bulunmaktadır.

Hobart iki farklı seri ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılama yoluna gitmiştir. Tüm profesyonel ihtiyaçlar için gerekli özelliklerle dolu PROFI serisi ile premium özelliklerin değer kattığı, pek çok patentli özelliğin yer aldığı PREMAX serisi.

Hobart PROFI Serisi profesyonel bir bulaşık makinesinin ihtiyacı olan her şeyi barındırıyor. HOBART‘ın bu başarılı ürün serisi, bulaşık miktarı ve bulaşığın kirlenmesi bakımından gerçek bir profesyonelin çalışmasını gerektiren her yerde kullanılıyor. Bu seri verimli yıkamayı yüksek kullanım konforuyla ve düşük işletim giderleriyle birleştiriyor. Sayısız donanım opsiyonları sayesinde PROFI SERİSİ, çok yönlü uygulamalar için en doğru yıkama çözümüdür.

PREMAX SERİSİ, daha fazlasını isteyenler için en doğru modeldir. Çünkü PREMAX her alanda standartları belirliyor. Minimum işletim giderleri, etkileyici kullanım konforu ve maksimum performans bu seride standart olarak sunuluyor. PREMAX SERİSİ, piyasadaki en ekonomik ve en yenilikçi bulaşık makinesi serisidir. PROFI modellerinde bulunan donanıma ek olarak PREMAX serisi eşsiz ürün özellikleriyle dikkat çekiyor ve mükemmel bir yıkama organizasyonu içinde yüksek talepleri karşılayan en ideal yardımcınızdır.

PREMAX Serisinde farklı ürün modellerinde farklı özellikler ön plana çıkmaktadır. PERMANENT CLEAN kir tahliyesi pek çok model ailesinde yer alırken POWER-PLUS Yıkama programı giyotin tip bulaşık makinelerinde karşımıza çıkmaktadır.

Bulaşık Makinesi sektöründe tek olan ve Hobart tarafından patentlenen BEST-START Sistem kontrolü, SENSO-SPACE Boş bölüm tespit sistemi, AQUA_ADAPT Su tüketim denetimi sistemi gibi akıllı yıkama sistemleri Konveyörlü Bulaşık Makinelerinde ve Tırnaklı Bulaşık Makinelerinde sunulmaktadır.

PREMAX serisi Bardak Yıkama makinelerinde ise Active Drying kurutma sistemi ve VAPOSTOP kapak sistemi gibi ayırt edici özellikler yer almaktadır.

HOBART tezgah altı bulaşık makinelerinin PREMAX serisinde sunduğu özelliklerle rakiplerinin çok çok ötesine geçmeyi başarmıştır. ECO yıkama programları, Parlayan Çatal Bıçak Takımı yıkama programı, PERFECT kurutma yönetimi gibi önemli özelliklere sahiptir.

PREMAX Serisi özelliklerinde, su tüketiminden, enerji kullanımından, deterjan ve parlatıcı tüketiminden tasarruf sağlayan teknolojilerin kullanıldığı dikkat çekmektedir.