Hobart Kurutmalı Konveyörlü Çift Tanklı Bulaşık Makinesi CS-E-A-12 SOL

Hobart Kurutmalı Konveyörlü Çift Tanklı Bulaşık Makinesi CS-E-A-12 SOL

Hobart Çift tanklı Kurutmalı konveyörlü bulaşık makinesi yüksek kalite ve mutlak güvenirliği sağlamaktadır. Bu makineler Rack-Type bulaşık makinesi olarak da anılır. Soldan girişli modeldir. Kurutma ünitesi sayesinde işlerinizi daha hızlı yapmanızı sağlar. Ekstra kurutma maliyetine ve işçi çalıştırılmasına gerek kalmaz. Ayrı tank dolumu özelliği vardır.

GENEL ÖZELLİKLERİ

  • ÖN YIKAMA + YIKAMA + DURULAMA + KURUTMA
  • max 150 adet sepet/saat yıkama hızı
  • max 2700 adet tabak / saat
  • Tek Hız Ana Kumanda
  • Güç: 36,4 KW
  • Sepet boyutu: 50 * 50cm
  • Ölçüler: 250x77.3x204.9 cm
  • Acil Stop
  • Ayrı tank dolumu
Güçlü Yıkama Sistemi

Güçlü Yıkama Sistemi

4 adet üst ve 3 adet alt yıkama kolları kombinasyonları kusursuz sonuçla üstün yıkama sağlar.

İkili Durulama

İkili Durulama

Gerçek durulama öncesinde ikinci bir durulama alanı entegre edilmiştir. Burada tavada toplanan temiz su ön durulama işleminde ikinci kez kullanılır.

GENİŞ AÇILI JET FAN

GENİŞ AÇILI JET FAN

Yıkama verimliliği büyük oranda yıkama suyunun dağıtımına ve gizli kalmış alanlardan kaçınılmasına bağlıdır. Püskürtme açıları ve yıkama fıskiyelerinin hassasiyeri güçlü, inceden inceye bir yıkama işleminin başarılmasında hayati faktörlerdir. Patentli geniş açılı jet fan büyük ölçüde daha geniş ve daha hassas bir püskürtme modeli sağlar.

TIKANMAYAN JET FAN

Püskürtme fanları hiç bir şekilde tıkanmaz ve güçlü bir yıkama ile kaliteli sonuçları garanti eder.

SADE KONTROL PANELİ

SADE KONTROL PANELİ

Kontağı açın ve BAŞLAT düğmesine basın. Geri kalan tüm fonksiyonlar akıllı devreler sayesinde yapılacaktır. İstenildiğinde sıcaklık göstergesi eklenebilir.

KODLU PERDELER

KODLU PERDELER

Yüklemek ve boşaltmak çok kolay. Yıkama perdelerindeki açık işaretler makine yüklenirken oluşabilecek kafa karışıklığını engeller.

KODLU YIKAMA VE DURULAMA KOLLARI

Yıkama ve durulama kolları yükleme esnasında hiç bir karışıklığa yer vermeyecek şekilde dizayn edilmiştir.

TOP-TEMP Enerji Yönetimi

Konvensiyonel tırnaklı bulaşık makineleri makinenin içindeki enerjinin yüzde 80ini hassas ve gizli sıcaklık emisyonu sebebiyle kaybederler. Buna öncelikle ısıtılmış temiz suyla durulama ve makine bölümlerindeki hava ve sıcaklık geçişleri sebep olur. Sonuç olarak enerji tüketimi ve buhar kullanımı artmaktadır. Hobart Patenetli enerji yönetimi sistemi kayıpları henüz oluşmadan önler. Bu sistemde ön yıkama ve durulama gibi makine bölümleri soğuk bölgelerle kapatılır. Hava değişimi sadece makine içinde olabilir. Bu özellik ile %20 enerji tasarrufu sağlanır.

Hobart Konveyörlü Bulaşık Makinesi CS-A Çizim

FİYAT TEKLİFİ ALIN

En kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.