Hobart Konveyörlü Bulaşık Makinesi CN-A

Hobart Konveyörlü Bulaşık Makinesi CN-A

Hobart CN serisi baz modeli CN-A, Fabrika, catering firmaları, yemekhane, askeri tesis, hastaneler gibi çok fazla bulaşığın bir anda oluştuğu yerler için uygundur.  3 tabak sepeti, 2 kap sepeti, 1 çatal bıçak sepeti kapasitelidir.

Low-CHEM deterjan koruma sistemi, üçlü durulama, Contact-Plus yıkama sistemi gibi özellikleri bulunmaktadır.

GENEL ÖZELLİKLERİ

 • YIKAMA + ÇİFT DURULAMA
 • max 120 adet sepet/saat yıkama hızı
 • max 2160 adet tabak / saat
 • Çift Hız Ana Kumanda
 • Güç: 30,3 KW
 • Sepet boyutu: 50 * 50cm
 • Ölçüler: 215x77.3x215 cm
 • Acil Stop
 • Yalıtımlı Kapak
 • Vantilatörlü davlumbaz egzoz
 • Çıkarılabilir çöp toplama alanı

LOW_CHEM DETERJAN KORUMA SİSTEMİ

Deterjan yıkama tankına konulur. Durulamayla gelen taze su da deterjanlı suya karışır. Bundan dolayı ilk konulan deterjana göre yoğunluğu düşer. PROFI serisiyle patentli deterjan koruma sistemi tanka 105 l su ekler. Son durulama öncesinde deterjan ön durulama uçları ile yıkama cihazından alınır ve geri yıkama tankına yönlendirilir. Deterjanın dozu tazeleme suyunun hacmine göre belirlenir. Sonuç olarak PROFI serisi diğer sıradan konvensiyonel makinelere göre %70 tasarruf sağlar.

CLIMATE Enerji koruma sistemi ile CLIMATE PRO enerji koruma sistemleri PROFI serisinde opsiyoneldir.

ÜÇLÜ DURULAMA

Üçlü durulama ön durulama uçları, basınçlı durulama ve taze su son durulama bölümlerinden oluşur. Ön durulama uçları bulaşığın üzerindeki deterjanın çoğunu durulama alanına girmeden giderir. Su, sirkülasyona giren durulama suyuna katılan deterjanı minimuma indirerek tekrar yıkama tankına gönderilir.

CONTACT-PLUS YIKAMA SİSTEMİ

Yıkama kollarından verilen yıkama suyunun etkisi temizlik sonucunu etkileyen ana sebep olan sıcaklıktan farklılıklar gösterir. Geniş açılı jet fanın hassasiyeti yıkama kolları arasındaki uzaklığı düşürmeye imkan verir. Yıkama kolları bir diğerine çok yakın konumlandırılmıştır ve bu durum tam temizlik performansı alınmasını sağlamaktadır. %65 daha geniş yıkama jetleriyle bağlantılı olarak geniş açı jet fanların yeni dizaynıyla öğeleri iki kere yıkayabilmektedir.

PERMANENT CLEAN Otomatik Atık Temizleme özelliği ile PROTONIC CONTROL paneli özellikleri PROFI Serisi için opsiyoneldir.

SMARTRONIC CONTROL

SMARTRONIC CONTROL

Yoğun zamanlarda makine hızlı ve güvenli bir şekilde çalışmaya hazır olmalıdır. Tek butonlu SMARTRONIC ana fonksiyonları START butonuyla bir araya getirmektedir. Start butonu açık bir şekilde farklı renklerle geçerli işlem durumunu bildirir: Isınma, Yıkama, Hazır... Gerekli detaylara bir butona dokunarak ulaşılabilir.

DROP-IN YIKAMA SİSTEMİ

DROP-IN YIKAMA SİSTEMİ

Yıkama sisteminin çekmece rayları üzerinde kolayca yerleştirilmesi ve kaldırılması yıkama kollarının açılıp kapanması kadar kolaydır..

KODLU PERDELER

KODLU PERDELER

Yüklemek ve boşaltmak çok kolay. Yıkama perdelerindeki açık işaretler makine yüklenirken oluşabilecek kafa karışıklığını engeller.

KODLU YIKAMA VE DURULAMA KOLLARI

Yıkama ve durulama kolları yükleme esnasında hiç bir karışıklığa yer vermeyecek şekilde dizayn edilmiştir.

TEMİZLİK ASİSTANI

Yıkama sistemindeki ilave temizlik uçları yıkama sırasında sürekli kapının arkasını, yıkama sistemini ve de makine örtüsünü temizler. Bu uygulanan alanda kalıntıları minimuma indirir, yıkama sonrası elle temizleme zahmetini fazlasıyla düşürür.

KALIPLANMIŞ DRENAJ ÜNİTESİ

Yemek kalıntıları bir lastik kordon vasıtasıyla merkezi bir noktaya ve drenaja yönlendirilir. Bu özellik tankta kir birikmesini engeller.

TAM KALIPLANMIŞ TANK

Tank karteri ve tankın alt bölümü tek parça kalıptan çıkarılmıştır. Kenar, köşe veya kirin birikebileceği dikişler bulunmamaktadır. Bu durum temizlik ve hijyen seviyesini artırmaktadır.

KONSENDER

Sadece ön kapağı kaldırarak su püskürtmeye kolayca ulaşılabilmektedir.

Hobart CN serisi genel görünümü
Hobart CN Sesisi Konveyörlü Bulaşık Makinesi Genel Görünüm

FİYAT TEKLİFİ ALIN

En kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.