50.000. Giyotin Bulaşık Makinesi Banttan İndi

50.000. Giyotin Bulaşık Makinesi Banttan İndi

PREMAX ve PROFI Serileri: Çeşitli yenilikler ve yeni özellikler ile karakterize edilen benzersiz bir başarı öyküsü

Yıllar boyunca su tüketiminde belirgin azalma: Yıkama döngüsü başına sadece 1,4 litre ile günümüzün HOBART makineleri piyasada ilk sırada yer almaktadır

Almanya Offenburg'da Mart 2008'in başında, HOBART, PREMAX ve PROFI serilerinin ilk giyotin tipi bulaşık makinesi imal etti - bugün, 2017 yılında, 50.000. makine, montaj hattından çıkıyor. HOBART, dokuz yıllık başarı öyküsü boyunca pek çok yenilik ve yeni özelliklerle geliştirilmiş geniş bir PREMAX ve PROFI makineleri seçeneklerini sunuyor. Zamanla, giyotin tipi bulaşık makinesi küçük makineler segmentinde amiral gemisi oldu; Yemek sektörü ve otelcilik sektöründe yenilikçi lider haline geldi.

"Gururla, giyotin bulaşık makinemizin son derece başarılı çağını sabırsızlıkla bekliyoruz ve ürünün sürekli geliştirilmesi sağladığımız için çok mutluyuz. Bu nedenle yeni liderlik konumumuzu genişletmek için sürekli çalışmaya devam edeceğimize inanıyoruz" diyor Offenburg üretim sitesinin yöneticisi Dietrich Berner.

Düşük su tüketimi ile mükemmel yıkama sonucu

Düşük su tüketimi ve kısa devir süresi, maliyetleri düşürmek ve zaman kazanmak için önemli faktörlerdir. On yıl önce, giyotin bulaşık makinesi yıkama periyodu başına ortalama 3.2 litre tüketen bir makineydi; günümüzde HOBART bulaşık makineleri, mutlak üst değer olan sadece 1,4 litrelik mükemmel yıkama sonuçları sundu.

Hobart bulaşık makinelerinin farkı bu kadar az su kullanarak yıkama yaparken yıkama sonuçlarında da en iyisini garanti etmesidir. Bir Hobart sahibi olduğunuzda aklınız bulaşıklarınızda kalmaz.